Witam serdecznie na moim blogu

Witam serdecznie na moim blogu.
Blog poświęcony jest głownie mojej działalności w branży budowlanej, zajmuję się projektowaniem i kierowaniem robotami instalacyjnymi w specjalności instalacji sanitarnych.
W blogu postaram się dzielić swoją wiedzą w zakresie budownictwa, przepisów budowlanych, praktycznego funkcjonowania w branży, przykładowymi historiami, które doświadczyłem wraz z moimi klientami i innymi podobnymi sprawami w branży.

 

Poza tym jako przedsiębiorca (w roku 2011r. założyłem firmę projektową), będę chciał się podzielić z Tobą swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami w działalności, być może zahaczymy trochę to tematykę biznesową oraz rozwoju osobistego.
To co uważam za przydatne i wartościowe, będę chciał Tobie polecić, zarówno literaturę w budownictwie, jak i w biznesie i rozwoju osobistym, a także produkty i producentów oraz firmy usługowe, które zdobyły miano godne polecenia.

Moją flagową działalnością jest wykonywanie dokumentacji projektowych instalacji gazowych, pomaganie klientowi w procesie przejścia przez procedury administracyjno-budowlane oraz nadzór nad realizacją robót instalacyjnych. Szczegółową ofertę i zakres działalności znajdziesz na mojej stronie internetowej w innych zakładkach.
Jestem w stanie zapewnić także kompleksową realizację inwestycji budowlanych, dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku Szczecina i okolic oraz budowanej w tym czasie sieci kontaktów ze specjalistami w branży.

Zapewniam swoim klientom kontakt do wykonawcy robót instalacyjnych (zwanym potocznie hydraulikiem czy instalatorem). W przypadku złożonych robót, jestem w stanie zapewnić opracowanie dokumentacji geotechnicznych przez uprawnionego geologa, mapę do celów projektowych (wtórnik) przez uprawnionego geodetę. Natomiast jeżeli potrzebujesz sporządzenia opinii kominiarskiej albo potrzebujesz wykonać komin (przewód spalinowy lub wentylacyjny), mogę skierować Ciebie do Mistrza Kominiarskiego.

Jeżeli potrzebujesz zamontować nawiewniki okienne lub wymienić okna w domu, skieruję Cię do odpowiedniej osoby, która się tym zajmuje na co dzień.
Jeżeli szukasz architekta, który zaprojektuje Tobie dom lub mieszkanie, albo innego tylu lokal lub budynek, jeżeli szukasz projektanta elektryki, drogowca, konstruktora lub architekta krajobrazu (zieleni), zadzwoń do mnie, to przekażę Tobie kontakt do odpowiedniej do tego zadania osoby.

Leave a Comment