Nadchodzą zmiany

Zmiany, zmiany, zmiany…

Z końcem roku zamykam pewien etap w życiu jako przedsiębiorca, działający w sposób, jak dotychczas… Od nowego roku będzie całkiem inaczej… całkiem bardzo inaczej…  Nie tak. Jeszcze bardziej inaczej. Na razie nie mogę zdradzić Tobie co to będą za zmiany, ale na pewno dowiesz się o nich z początkiem nowego 2020 roku. W tym czasie wprowadzę kilka z nich, kolejne planowane zmiany będę wprowadzał stopniowo. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co to mają być za zmiany, zachęcam do śledzenia tego bloga, jak i moich innym miejsc w internecie.

Oprócz tego bloga prowadzę także:

Na niektórych socialmediach pewne informacje powielają się, na niektórych niekoniecznie – jest to zależne od formy jaka jest możliwa do przekazania. Dlatego zachęcam Ciebie do śledzenia mnie w kilku miejscach jednocześnie.

Aha.

Prowadzę jeszcze inny kanał na Youtube, w tematyce bardziej informacyjnej, związanej z miejscami i różnymi wydarzeniami, które miały miejsce głównie w Szczecinie, a także w innych miejscach w Zachodniopomorskiem czy w Polsce. Na tym drugim kanale planuję, by pojawiły się treści związane z fotografią. Oto kanał:  https://www.youtube.com/channel/UCTIdfjX7TKh13TMfAXqFh8w

Leave a Comment