Partnerzy

Poznaj Partnerów firmy Instalacje Zielazek i skorzystaj z atrakcyjnych ofert i zniżek.

Zachodniopomorskie Centrum Instalacji PAJOS

Pompy ciepła, rekuperacja, ogrzewanie. Otrzymaj darmowy AUDYT ENERGETYCZNY oraz bezpłatną WYCENĘ wizji lokalnych dla budynków nowych i modernizowanych. Jak otrzymać bonus? Skontaktuj się z firmą PAJOS, przy zgłaszaniu zamówienia powiedz, że na hasło „KAMIL INSTALACJE” chcesz otrzymać bonus.

Biuro: tel. 726 377 161
biuro@zcipajos.pl

Przejdź do strony Partnera

Towarzystwa Biznesowe S.A.

Kup jeden z pakietów „Sto błędów” (o błędach przedsiębiorców): wejdź na stronę www.stobledow.pl i zamów pakiet II albo III. Po opłaceniu zamówienia skontaktuj się z Maciejem: Wyślij wiadomość na adres: Kontakt@towarzystwabiznesowe.pl Napisz, że jesteś od Kamila Zielazka i chciałbyś odebrać bonusy!

Dołącz do platformy dla przedsiębiorców PRZE.ORG: wejdź na stronę www.prze.org i zamów roczny pakiet PRZE! Po opłaceniu zamówienia skontaktuj się z Maciejem: wyślij wiadomość na adres: Kontakt@towarzystwabiznesowe.pl, napisz, że jesteś od Kamila Zielazka i chciałbyś odebrać bonusy!

Odwiedź stronę Partnera

Budowa Domu Sławomir Zając

Zbuduj dom bez stresu. Zamów jeden z kursów Sławka Zająca, a w BONUSIE otrzymasz wersję papierową książki pt. „Jak się wybudować i nie zwariować.” Koniecznie powołaj się na kanał Youtube: „KAMIL ZIELAZEK”. Polecam Ci kursy: „Zakup działki” oraz „Przygotowanie”.

Odwiedź stronę Partnera

N Energia

Zamów kompleksową usługę montażu instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu. Koniecznie powołaj się na kanał Youtube: „KAMIL ZIELAZEK”, specjalnie dla Ciebie od Piotra dostaniesz przedłużenie gwarancji na falownik firmy SOFAR na 20 lat (zamiast 10 lat).

Tel. 607-043-529
p.bugdal@n-energia.pl

Odwiedź stronę Partnera