Witaj w Nowym Roku 2020!

Witaj w Nowym Roku

Wpis z dnia 02. 01.2020r.

Pierwszy dzień w pracy w tym roku już na półmetku, dzisiaj siedzę w biurze nad projektem przebudowy kuchni i łazienki wraz z wszystkimi instalacjami…

Ale tak najbardziej dzisiaj chciałbym zdradzić kilka planów na najbliższy czas (niektóre już będą zrealizowane w styczniu):

1. PrzedsiębiorcaNaUczelni WydziałBudownictwa InstalacjeSanitarne UczelnieTechniczne
Po pierwsze zamierzam prowadzić na uczelni spotkania ze studentami  (ZUT, wydział budownictwa) Instalacji Sanitarnych. Być może za jakiś czas będę pojawiał się też na uczelniach w innych miastach. Oczywiście spotkania zamierzam publikować później na moim kanale Youtube.

2. GadżetyFirmowe
Po drugie zamierzam stworzyć kilka gadżetów firmowych (kubki, koszuli, może coś jeszcze… ).

3. WspółpracaProjektowa Projektant KierownikBudowy Budownictwo
Po trzecie zamierzam nawiązać współpracę z projektantami i innymi specjalistami w branży w innych województwach (planuję alby w zasięgu firmy była cała Polska).

4. SklepInstalacyjny SklepInternetowy MateriałyInstalacyjne
Po czwarte, zamierzam rozpoczęcie działalności handlu materiałami instalacyjnymi, jako dodatkowy sposób pomocy moim klientom, którzy otrzymywaliby materiały zgodnie z zaprojektowaną przeze mnie instalacją.

5. Youtube Filmowanie
Kolejnym pomysłem do realizacji jest współpraca z instalatorami w obszarze nagrywania filmów z realizacji montażu instalacji (na razie brakuje mi na to czasu).

6. Wywiady WywiadyWbiznesie B2B
Kolejną działalnością jest możliwość zrobienia wywiadu osobie/firmie działającej w branży budowlanej. Korzyścią dla Ciebie będzie ekspozycja Twojego biznesu u mnie na kanale Youtube, być może zrobimy także wspólny interes:)

Na razie tak w skrócie.

Aha… znasz kogoś kto chciałby ze mną współpracować w którymś z tych obszarów działania?

Do siego roku!

Jeżeli jesteś zainteresowany aktualnymi informacjami dotyczącymi mojej działalności, to zachęcam do polubienia mojego Fanpage’a na FB, kanału na YT – wtedy nie ominą Cię tego typu wydarzenia.

https://www.facebook.com/Instalacje-Zielazek-178977188862209/

https://www.youtube.com/channel/UCqtkw-cTTlhdBRgTyUupTRg

Leave a Comment