Zarób pieniądze na moim kanale YOUTUBE!!!

Chcesz zarobić na kanale Youtube, nie mając swojego kanału?

Już niebawem, gdyż powoli zbliżam się do celu, mój kanał zostanie dołączony do Programu Partnerskiego Youtube. Co to oznacza? Otóż, publikując swój film będę mógł zarabiać na reklamach, które ukażą się widzom oglądającym mój materiał.

W związku z tym, mam dla Ciebie następującą propozycję:

  • Jeżeli pomożesz mi w opracowaniu materiału filmowego (może to być in. przerobiona do formatu Video prezentacja PowerPoint), to chętnie podzielę się z Tobą zarobkiem, jaki uzyskam.
  • Jeśli zdecydujesz się na współpracę długoterminową, możesz liczyć na większy zysk, gdyż rośnie on wraz z upływem czasu.
  • Z uwagi na to, że mój kanał nie znajduje się jeszcze w Programie Partnerskim Youtube proponuję Ci maksymalnie 75% zysku z reklam dla każdego filmu, który opracujesz. Natomiast jeżeli rozpoczniesz ze mną współpracę, gdy będę już w Programie Partnerskim Youtube, to będziesz mógł zarobić maksymalnie 50% zysku z Twoich filmów.
  • Warto również podkreślić, że tematyka filmów czy prezentacji, które będziesz przygotowywał musi idealnie współgrać z motywem przewodnim i strategią mojego kanału Youtube.  Obecnie są to: instalacje sanitarne, projektowanie, wykonawstwo, nadzór, budownictwo, przedsiębiorczość, narzędzia pracy dla inżynierów sanitarnych, praca w biurze na stanowisku inżyniera. W przyszłości planuję rozszerzyć tematykę kanału, stąd też będę poszukiwał współpracowników z wielu innych dziedzin.
  • Oczywiście, jeśli tylko zechcesz, zrealizowany przez Ciebie materiał może zawierać Twoje dane kontaktowe, dzięki czemu trafisz do szerszego grona potencjalnych klientów.
  • Jeżeli natomiast nie masz ochoty upubliczniać swojej tożsamości, to materiały będą opracowane w pełni anonimowo.
  • Jeżeli zainteresowała Cię moja oferta współpracy i wstępnie jesteś nią zainteresowany, to serdecznie zapraszam Cię do kontaktu. Wtedy ustalimy warunki naszej współpracy. Zadzwoń pod nr 782-422-153 lub wyślij email –  instalacje.zielazek@gmail.com o tytule „Program Partnerski Youtube”. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i rozwiać wątpliwości.

PS. Mam jeszcze 2 inne kanały Youtube, które również mogą Cię zainteresować. Je również chcę dołączyć do Programu Partnerskiego Youtube. Wtedy będę mógł Ci zaproponować współpracę, ale o tym opowiem następnym razem…

 

Do zobaczenia następnym razem!

Zachęcam Cię również do polubienia mojego Fanpage’a na FB, oraz kanału na YouTube – wtedy nie ominą Cię żadne informacje, które publikuję.